Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році».

Відповідний указ № 953/2014 опублікований на сайті Глави держави.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про ресурсне забезпечення сектору безпеки і оборони України у 2015 році». Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», - йдеться в тексті указу.

Рішенням РНБО, крім іншого, рекомендується передбачити в проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» витрати на забезпечення національної безпеки і оборони України розмірі понад 80 мільярдів гривень.

Крім того, пропонується опрацювати питання про підпорядкування Міністерству юстиції України підрозділів, які забезпечують виконання завдань з конвоювання осіб, узятих під варту, засуджених до позбавлення волі, а також з охорони осіб, що утримуються під вартою, під час судових засідань у судах.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/зима/осень
3159 грн.
81