За минулу добу співробітниками Державної прикордонної служби України затримано трьох громадян Грузії та громадянина Гамбії, які намагалися незаконно перетнути український кордон.

«За минулу добу прикордонники прикордонного відділу «Ужгород» затримали трьох вихідців з Кавказу. Їх зупинили на відстані 500 метрів від українсько-словацького кордону силами оперативної групи зі службовим собакою. Правоохоронцям затримані повідомили, що є громадянами Грузії, але жодних документів при собі не мають», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чоловіки пояснили свій вчинок важким матеріальним становищем, що штовхнуло їх на незаконну подорож до Німеччини.

Згідно з повідомленням ще один порушник був затриманий біля кордону з Польщею завдяки інформації, що надійшла від місцевого жителя.

За даними прес-служби, прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону затримали одну людину без документів на околиці села Рата.

«З його слів стало відомо, що він з Гамбії і прямував до Польщі з метою працевлаштування», - розповіли в Держприкордонслужбі.

Правопорушники доставлені до підрозділу для з'ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

57