Слідчий комітет Росії перевірить інформацію про катастрофу літака «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що з'явилася в «Комсомольской правде». Про це йдеться у заяві керівника управління СК РФ Володимира Маркіна, розміщеній на сайті комітету.

«Слідчий комітет зацікавила сьогоднішня публікація в «Комсомольской правде». Звісно, вся викладена у ній, зі слів якогось громадянина України, інформація слідству дуже цікава, оскільки в СК РФ розслідується кримінальна справа про застосування заборонених засобів та методів ведення війни. Тому ми постараємося сьогодні ж оперативно зв'язатися з головним редактором та журналістами «Комсомолки», щоб зрозуміти, чи дійсно це реальна людина, і отримати координати для зустрічі з нею», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, газета «Комсомольская правда» написала, що у справі про катастрофу малайзійського «Боїнга» з'явився «таємний свідок» з України, чиї показання знімають усі звинувачення з ополчення і Росії.

Він стверджує, що український штурмовик Су-25 в день катастрофи «Боїнга» вилетів з аеродрому з ракетами «повітря-повітря», а повернувся без боєкомплекту.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за курсом Амстердам - Куала-Лумпур, зазнав катастрофи у Донецькій області в Україні. На борту перебувало 298 осіб. Усі вони загинули.

Попередні результати розслідування катастрофи літака підтвердили, що він був збитий російською ракетою.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима/осень
5852 грн.