Уряд України в умовах бюджетного дефіциту не зможе в 2015 році фінансувати будівництво нових об'єктів інфраструктури країни і думає про можливість реструктуризації поточних боргових зобов'язань держкомпаній транспортної сфери, заявив у ході години запитань до уряду у Верховній Раді віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський.

«Одне з важливих завдань, яке сьогодні вирішує уряд, - це пережити цю зиму, в першу чергу, це стосується всієї інфраструктури держави. У нас дійсно дуже складна ситуація і в «Укрзалізниці», і в «Укравтодорі». Ресурсу для того, щоб щось будувати, - немає. І швидше за все, у 2015 році не буде», - сказав віце-прем'єр, передає УНІАН.

«Одна з проблем - боргові зобов'язання і це, швидше за все, - (потрібна) реструктуризація», - додав Вощевський.

Віце-прем'єр вважає, що для залучення додаткових ресурсів у транспортну галузь уряду України необхідно продовжувати реалізовувати великі інфраструктурні проекти, зокрема, проект кільцевої дороги навколо Києва.

Протягом останніх років українські чиновники неодноразово заявляли про необхідність будівництва столичної об'їзної кільцевої дороги, однак, цей проект так і не почав реалізовуватися через відсутність коштів і бюрократичні зволікання.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1989 грн.
62