На думку Віктора Медведчука, план дій Кабінету Міністрів носить декларативний характер і не передбачає реальних механізмів реалізації означених цілей. Про це лідер «Українського вибору» написав у своєму блозі на сайті організації.

«Оприлюднена «нова» програма дій «нового» Кабміну. Документ підготовлений воістину епохальний - 15 сторінок тексту, набраний великим шрифтом, і фотографій. Власне економіці присвячені цілих дві (!) сторінки. На їхньому змісті, мабуть, і зупинимося», - пише Медведчук.

Зі слів громадського діяча, залишається відкритим питання, як саме чиновники будуть скорочувати кількість податків із 22 до 9, легалізувати зарплати, зменшувати тіньовий обіг готівки, контролювати ціноутворення й на практиці реалізовувати завдання, визначені в плані.

«Саме за допомогою таких заходів Кабмін пропонує подолати системну кризу української економіки. До цього додані настільки ж декларативні сторінка 1 з «Новою продовольчою політикою» (де серйозно поставлено завдання «лідерства на світових ринках» уже в 2015 р.) і аж 2 сторінки (як на всю економіку в цілому) з «Новою політикою енергетичної незалежності», - іронізує Медведчук.

На його думку, під час написання документа авторам програми не вистачило елементарного професіоналізму. «Не потрібно бути експертом-економістом, щоб зрозуміти, що з такими, з дозволу сказати, «планами» ми далеко не підемо, а якщо бути точним, «будемо падати»: дно вже видно неозброєним оком», - підсумував лідер «Українського вибору».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом