Ціни на нафту Brent ростуть, але, як і раніше, близькі до зазначеного в середу п'ятирічного мінімуму, і тенденція до зниження зберігається.

До 8:07 за київським часом ф'ючерси на Brent подорожчали на 0,47 дол. до 64,71 дол. за барель, а ф'ючерси на WTI - на 0,45 дол. до 61,39 дол. У середу Brent подешевшала майже на 4%, а WTI - майже на 5%, повідомляє Reuters.

«Ми підтверджуємо прогноз тенденції до зниження цін на нафту принаймні до кінця року», - написав у звіті аналітик Phillip Futures Деніел Енг.

Запаси нафти в США зросли на 1,45 мільйона барелів минулого тижня, за даними Управління енергетичної інформації, при прогнозі зниження на 2,2 мільйона барелів.

Трейдери стежать за боротьбою за частку ринку між країнами ОПЕК. Кувейт слідом за Саудівською Аравією знизив ціну на січневі партії для клієнтів в Азії, встановивши її на 3,95 дол. за барель нижче середніх котирувань в Омані і Дубаї, що є мінімальною ціною з грудня 2008 року.

ОПЕК у середу знизила прогноз споживання нафти, що видобувається її учасниками, в 2015 році з урахуванням слабкого зростання світового попиту і буму видобутку сланцевої нафти в США.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

59