Розпочався візит Президента України Петра Порошенка до Сінгапуру. Глава держави провів зустріч з президентом Сінгапуру Тоні Таном Кенг Йамом, повідомляє прес-служба Глави держави.

Петро Порошенко подякував за тверду позицію Сінгапуру у підтримці України. У свою чергу президент Сінгапуру заявив, що територіальна цілісність, суверенітет і непорушність кордонів є принципами, які неприпустимо порушувати.

Глава держави зазначив, що багато країн висловлюють підтримку Україні, оскільки це не тільки питання української або регіональної безпеки, але й світової. Співрозмовники обговорили хід розслідування трагедії з літаком «Малайзійських авіаліній». Як зазначив Порошенко, Україна робить все можливе для сприяння міжнародному незалежному розслідуванню під керівництвом Нідерландів.Співрозмовники також обговорили співпрацю у науково-технічній сфері. Зокрема, Тоні Тан Кенг Йам зазначив потенціал України в цьому напрямку, оскільки країна має багатьох видатних вчених.

Петро Порошенко подякував за готовність Сінгапуру поділитися своїм досвідом. «Ми вражені результатами вашої антикорупційної політики, інвестиційного клімату, нових технологій, нових синергій. Це те, що нам також потрібно втілювати», - зазначив він.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

70