Бойовики в Грозному могли виконувати завдання західних спецслужб, діяти в інтересах США і НАТО.

Таку думку висловив голова парламенту Чечні Дукуваха Абдурахманов на екстреному засіданні.

«У них нічого не вийшло і не вийде! Мріям Обами, Меркель та їхніх спільників ніколи не здійснитися, поки на захисті інтересів Росії стоять наш національний лідер, президент Володимир Путін, і його найближчий соратник - глава Чечні, Герой Росії Рамзан Кадиров», - заявив Абдурахманов.

За словами голови парламенту, він особисто проїхав вулицями Грозного і переконався, що місто живе звичайним життям. Люди їдуть з різних куточків республіки на роботу, навчання, відкриваються магазини і ринки, передає ТАСС.

«Інформація про те, що терористи досягли якихось успіхів у протистоянні зі співробітниками поліції, не відповідає дійсності. Брехливі ролики, що поширюються в соціальних мережах, зняті далеко за межами Грозного задовго до сьогоднішнього дня», - додав Абдурахманов.

Нагадаємо, в ніч на четвер, 4 грудня, троє поліцейських загинули, намагаючись затримати машину, в якій перебували учасники незаконного збройного формування.

Бойовики сховалися у Будинку друку в центрі Грозного і були блоковані.

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про загибель семи озброєних невідомих.

Пізніше стало відомо, що кілька членів незаконних збройних формувань блоковані в школі у центрі Грозного.

Інформаційний центр Національного антитерористичного комітету повідомив, що всі члени незаконного збройного формування, блоковані у Будинку друку в Грозному, ліквідовані.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

46