Вівторок, 18 листопада, оголошено в Чернігівській області днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав в. о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Як повідомляється, жалобу оголошено з метою вшанування пам'яті трьох правоохоронців спецбатальйону МВС «Чернігів» і семи військовослужбовців 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України «Десна», учасників антитерористичної операції, загиблих при виконанні військового обов'язку, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України.

Цього дня на території області рекомендовано обмежити проведення розважально-концертних заходів та внести відповідні зміни до обласної програми теле- і радіомовлення.

Розпорядженням також пропонується припинити використання розважальної музики на ринках, закладах торгівлі, ресторанного господарства та в громадському транспорті.

Як повідомляв ForUm, у боях за Станицю Луганську в неділю, 16 листопада, загинули троє бійців спецбатальйону «Чернігів».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
1328 грн.