Слідчий відділ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання владою та службовим становищем посадовими особами Міністерства оборони, які входять до складу комітету з конкурсних торгів (ч. 2 ст. 364 КК України).

Про це Forum'у повідомили в Управлінні зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

«Під час здійснення в 2014 році заходів з тилового забезпечення потреб Збройних сил України зазначені особи, використовуючи службове становище, прийняли пропозиції учасників щодо закупівлі пально-мастильних матеріалів за завищеними цінами, у результаті чого державному бюджету завдано збитків на суму понад 3 млн грн», - повідомили у відомстві.

З метою виявлення і фіксації обставин скоєного кримінального злочину слідчим управлінням спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області проводяться обшуки за місцем роботи та проживання зазначених осіб, зокрема одного із заступників міністра оборони.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

Як повідомляв ForUm, на початку серпня ГПУ розпочала досудове розслідування за фактом затягування закупівлі шоломів та бронежилетів для військовослужбовців Збройних сил України.

За даними ГПУ, чиновники Міністерства оборони закупили 17 тисяч неякісних бронежилетів на 71 млн гривень для сил антитерористичної операції.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом