Футболісти донецького «Шахтаря» вийшли у чвертьфінал Кубка України, перемігши за сумою двох матчів команди 1-ї ліги ФК «Полтава» із загальним рахунком 9:2.

У поєдинку 1/8 фіналу на НТК ім. Віктора Баннікова в Києві підопічні Мірчі Луческу обіграли полтавчан з рахунком 4:1, повідомляє «Укрінформ».

«Полтава» пропустила всі м'ячі до перерви. У дебюті зустрічі відзначився Веллінгтон, який забив у ворота Максима Кучинського на 9-й хвилині. Після другого голу на 20-й хвилині у виконанні Олександра Гладкого дубль оформив Бернард (23, 38).

Підопічні Іллі Близнюка скоротили розрив у початку другого тайму. На 51-й хвилині Дмитро Коркішко на швидкості увірвався в штрафний майданчик «гірників» і пробив з-під ноги Дмитра Чигринського. М'яч залетів у лівий від Богдана Сарнавського кут.

Нагадаємо, перший матч у Полтаві «Шахтар» виграв з рахунком 5:1.