Матч другого туру групової стадії Ліги чемпіонів між донецьким «Шахтарем» і «Порту» завершився з рахунком 2:2.

Рахунок у матчі в складі гірників на 52-й хвилині відкрив Алекс Тейшейра, а на 85-й хвилині Луїс Адріано подвоїв перевагу господарів поля.

Однак на 89-й хвилині у ворота «Шахтаря» за гру рукою був призначений пенальті, який реалізував Джексон Мартінес, а вже у компенсований арбітром час Мартінес оформив дубль, зрівнявши рахунок у матчі.

Таким чином, після двох турів «Шахтар» з двома очками посідає третю сходинку в турнірній таблиці. Очолює групу «Порту» з чотирма очками, на другому місці перебуває БАТЕ з трьома очками, замикає групу «Атлетік» із Більбао з одним очком.

Нагадаємо, в першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» та іспанський «Атлетік» зіграли в нульову нічию.