Близько трьох тисяч міліціонерів будуть забезпечувати порядок під час святкування Дня Незалежності та Дня міста в Харкові.

Про це йдеться у зверненні начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області Анатолія Дмитрієва, опублікованому на офіційному сайті силового відомства.

«Для охорони громадського порядку буде залучено близько трьох тисяч співробітників міліції, військовослужбовців Національної гвардії, курсантів вищих навчальних закладів МВС України та представників громадських формувань», - йдеться в повідомленні.

У зверненні наголошується, що, враховуючи ситуацію в країні, обласна і міська влада прийняла рішення відзначати святкові дні без особливих урочистостей.

Так, відбудуться тільки офіційні масові заходи, проведення яких погоджено з силовими структурами, облдержадміністрацією та міськрадою.

23 та 24 серпня у регіоні заплановано 56 заходів, які мають намір відвідати близько 30 тис. громадян.

«У зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в нашій країні, і наявністю інформації про можливі провокації міліція звертається до представників різних політичних сил і громадських організацій з проханням утриматися від проведення несанкціонованих акцій у ці святкові дні»,- сказано в документі.

Дмитрієв закликав всіх жителів і гостей Харкова дотримуватися законів, не брати участі в сумнівних заходах і не порушувати громадський порядок.

Він підкреслив, що міліція готова зробити все можливе для того, щоб свята пройшли мирно і без правопорушень.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

еврозима
2106 грн.