Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів у десятиденний термін створити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності країни.

Відповідний указ опублікований на сайті Глави держави.

Також уряд має затвердити й забезпечити виконання плану заходів з відзначення річниці незалежності України.

Зокрема, в Києві та інших населених пунктах передбачено організацію та проведення низки заходів: церемонія урочистого підняття Державного прапора 23 серпня; покладання квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України; урочистих заходів у Києві за участю керівництва держави, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства; парад військ на честь 23-ї річниці незалежності України в столиці України - місті-герої Києві та місті-герої Одесі (24 серпня 2014) і т.д.

Крім того, Кабміну необхідно вжити додаткових заходів щодо надання державної підтримки сім'ям громадян, які загинули або втратили здоров'я, відстоюючи конституційні принципи демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014), захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Передбачається, що вранці 24 серпня буде проведено молебень за Україну.

Міністерству оборони України, обласним, Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити проведення святкового салюту двадцятьма артилерійськими залпами у Києві, Одесі, містах, де розташовані штаби і види оперативних командувань Збройних Сил України, а також святкових феєрверків в інших обласних центрах.

Міністерство юстиції України має вжити заходів для завершення законодавчого нормування опису та порядку використання державних символів України.

Міністерству закордонних справ доручено вжити заходів щодо залучення до участі в урочистостях з нагоди 23-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня незалежності України за участю представників української громадськості за кордоном.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має забезпечити широке висвітлення, в тому числі за кордоном, заходів з підготовки та відзначення 23-ї річниці незалежності України, організувати проведення тематичних радіо- і телепередач.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1455 грн.