Кабінет Міністрів скоригував обсяги природного газу, що підприємства теплокомуненерго спожили у 2013 році для виробництва тепла для потреб населення.
Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну від 16 травня 2014 року.

Згідно з документом, Кабмін відкоригував минулорічний обсяг природного газу для ТКЕ, збільшивши його до 8,333 млрд кубометрів з 6,300 млрд куб. м.

Нагадаємо, минулого року Кабмін затвердив прогнозний баланс надходження і розподілу природного газу в Україні з такими показниками: всім споживачам України в 2013 році має бути поставлено 47,879 млрд куб. м природного газу, з яких населенню - 16,5 млрд куб. м. Теплогенеруючим станціям і ТЕЦ у 2013 році планувалося поставити 6,3 млрд куб. м газу, а промисловим споживачам - 24,12 млрд куб. м.

Згідно з документом, надходження газу у 2013 році від російського газового монополіста компанії «Газпром» становило 18 млрд куб. м, компанії Ostchem, підконтрольної українському бізнесменові Дмитру Фірташу, - 8 млрд куб. м, від німецького газового трейдера RWE Supply & Trading - 1,3 млрд куб. м. Дійсні ж показники суттєво відрізнялися. Так, компанія Фірташа поставила близько 13 млрд кубометрів російського газу, «Нафтогаз» купив у «Газпрому» близько 13 млрд кубометрів, а за контрактом з RWE було поставлено близько 2 млрд кубометрів газу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

98