У Києві було зіграно четвертий матч фінальної серії української баскетбольної Суперліги. Поєдинок відбувся 13 травня.

Гра вийшла достойною фіналу. Після першої чверті на табло горіли дві однакові цифри - 19:19. Але вже у другій частині гри кияни відірвалися на 8 балів. У третій чверті у «Хіміка» почали залітати 3-очкові кидки і вже гості вийшли вперед 57:55. У четвертій чверті «Будівельник» зміг зрівняти рахунок і вийти вперед, але створити повноцінний відрив довго не міг. «Хіміка» в стані стримування вистачило ненадовго і «Будівельник» зміг закінчити гру перемогою, передає «РБК-Україна».

Ця гра стала третьою переможною для «Будівельника» у фінальній серії, в якій він переміг з рахунком 3:1 і другий рік поспіль став чемпіоном України.