Європейський Союз посилить санкції проти Росії та проросійських активістів в Україні, якщо президентські вибори 25 травня будуть зірвані. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд під час зустрічі з грузинським президентом Гіоргі Маргвелашвілі в Тбілісі.

«У нас повинна бути жорстка позиція щодо Росії. Санкції проти неї посиляться, якщо з якоїсь причини президентські вибори не відбудуться або в разі чергової дестабілізації в Україні», - зазначив Олланд, повідомляє «Радіо Свобода».

У свою чергу Маргвелашвілі відкинув та звані референдуми на сході України і заявив про підтримку президентських виборів в Україні. Він також заявив про підтримку територіальної цілісності України.

Нагадаємо, США 28 квітня розширили санкційний список, включивши до нього сімох росіян та 17 компаній. Таким чином, у цьому списку - майже 50 політиків і підприємців з Росії, в тому числі Криму, та з України. ЄС у свою чергу також розширив санкційний список росіян ще на 15 осіб.

12 травня ЄС додатково включив до «чорного списку» трьох російських діячів, чотирьох представників місцевої влади Криму і шістьох прихильників федералізації України.

Москва відкидає санкції США і ЄС у будь-яких проявах, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який відповідає в російському уряді за ОПК, обіцяє, що санкції США проти космічної промисловості не залишаться без відповіді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126