Європейський Союз посилить санкції проти Росії та проросійських активістів в Україні, якщо президентські вибори 25 травня будуть зірвані. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд під час зустрічі з грузинським президентом Гіоргі Маргвелашвілі в Тбілісі.

«У нас повинна бути жорстка позиція щодо Росії. Санкції проти неї посиляться, якщо з якоїсь причини президентські вибори не відбудуться або в разі чергової дестабілізації в Україні», - зазначив Олланд, повідомляє «Радіо Свобода».

У свою чергу Маргвелашвілі відкинув та звані референдуми на сході України і заявив про підтримку президентських виборів в Україні. Він також заявив про підтримку територіальної цілісності України.

Нагадаємо, США 28 квітня розширили санкційний список, включивши до нього сімох росіян та 17 компаній. Таким чином, у цьому списку - майже 50 політиків і підприємців з Росії, в тому числі Криму, та з України. ЄС у свою чергу також розширив санкційний список росіян ще на 15 осіб.

12 травня ЄС додатково включив до «чорного списку» трьох російських діячів, чотирьох представників місцевої влади Криму і шістьох прихильників федералізації України.

Москва відкидає санкції США і ЄС у будь-яких проявах, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін, який відповідає в російському уряді за ОПК, обіцяє, що санкції США проти космічної промисловості не залишаться без відповіді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124
Классические туфли мужские