Глава Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко переконаний, що стрілянина на Хрещатику є результатом наявності великої кількості зброї на руках у громадян. Таку думку він висловив у коментарі Forum'у.

«Сьогодні в Україні у людей на руках багато зброї. Потенційне бажання боротися з ворогом, яке раніше реалізовувалося в боротьбі зі злочинною владою, має сильну інерційність, тому хтось шукає ворогів там, де не треба. І інцидент, який стався в людному місці, свідчить про те, що постраждати можуть абсолютно непричетні громадяни», - заявив він.

Бондаренко також повідомив, що його заступник Богдан Дубас постраждав випадково. «Дубас проходив повз. Він мені сказав, що йшов до Європейської площі, і цей постріл у спину був випадковим. Слава Богу, рана нестрашна. Вчора він був прооперований і відправлений додому. Але є відома фраза Черчілля, що пасту, вичавлену з тюбика, дуже складно запхнути назад», - сказав глава КМДА.

Нагадаємо, ввечері 31 березня у центрі Києва сталася стрілянина. Серед поранених виявився перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Богдан Дубас.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

601
Классические туфли мужские