Департамент містобудування і архітектури розробив міську систему обліку вулиць Києва, яка дозволить зберегти історію найменувань вулиць та відповідні офіційні документи щодо їхніх назв, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Довідник містить 2660 статей про об'єкти вулично-дорожньої мережі Києва (алеї, бульвари, вулиці, набережні, площі, проспекти, провулки, проїзди, тупики, шосе, спуски, лінії).

Як повідомили в Департаменті містобудування та архітектури, необхідність розробки міської системи обліку вулиць Києва виникла через постійний розвиток містобудівної галузі столиці - з'являються нові вулиці в побудованих масивах, постійно розвивається вулично-дорожня мережа, в результаті чого змінюється конфігурація вулиць.

У профільному департаменті зазначають: упорядкування інформації обумовлене й тим, що сьогодні частина вулиць взагалі не мають рішень про найменування, як території, які увійшли до складу Києва в 1980-х роках, - с. Жуляни, с. Троєщина, с. Бортничі. Вживаються назви, які не набули чинності, або рішення про їхнє перейменування не ухвалювалося (наприклад, Либідська площа має назву площа Дзержинського, вул. Велика Васильківська - вул. Червоноармійська). Частина вулиць мають назву на честь радянської епохи і радянських керівників (вулиця Леніна, вул. Карла Маркса, вул. Комуністична та інші).

Паралельно з підготовкою друкованого видання офіційного довідника «Вулиці міста Києва» розроблено й електронний реєстр вулиць та інших поіменованих об'єктів, які мають геопросторову прив'язку. Зв'язок довідника вулиць з просторовою інформацією про вулиці міста відбувається завдяки унікальному номеру (коду) об'єкта через геопортал містобудівного кадастру м. Києва.

Просторова база даних включає унікальний QR-код об'єкта, найменування українською, російською мовою і латиницею, інформацію про документ, підставу про присвоєння найменування, реквізити документа, опис розташування вулиці, координати початку, кінця та інших прилеглих вулиць.

Створення реєстру вулиць має велике економічне значення. Реєстр вулиць є фундаментальною інформаційною основою для створення електронного реєстру адрес і формування адреси об'єкту нерухомого майна.

Офіційний довідник повинен бути затверджений на сесії Київської міської ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

794
Классические туфли мужские