З колишньої резиденції екс-президента Віктора Януковича «Межигір'я» звільняють весь технічний персонал, повідомив один зі співробітників фірми «Київуніверсалсервіс», яка до останніх днів займалася утриманням та обслуговуванням резиденції.

За словами співробітника, всіх його колег керівництво фірми змушує писати заяви про звільнення з формулюванням «за згодою сторін».

«Частина людей вже у вихідні не вийшли на чергування», - уточнив він.

Також співробітник повідомив, що послуги щодо електропостачання в резиденції проплачені лише до 15 березня, а отже, ймовірно, що після цієї дати електропостачання буде припинено, а з ним також будуть вимкнені газові котельні та освітлення.

Крім того, в останній тиждень на території Межигір'я зафіксовані непоодинокі факти мародерства. Зокрема, розгромлена диспетчерська, з якої здійснювалося управління всіма технічними службами резиденції, винесені комп'ютери з бухгалтерською звітністю.

«Навіть хтось вкрав на фермі кроленят і виніс з технічних корпусів інструменти та матеріали. Навіть розбили фару в службовому мопеді, яким територією Межигір'я пересувалися сантехніки та електрики», - сказав співробітник.

Як раніше повідомляв ForUm, Генеральна прокуратура України в рамках розпочатого кримінального провадження провела обшуки в приміщеннях Адміністрації Президента, Ради національної безпеки та оборони, Національного банку та в резиденції в Межигір'ї.

Верховна Рада України повернула резиденцію Межигір'я у державну власність.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

938