Десятеро правоохоронців стали жертвами заворушень у Києві та число загиблих під час виконання службового обов'язку може зрости. Про це повідомило джерело в МВС України.

«Наразі маємо десять загиблих, понад 300 госпіталізованих», - повідомив він. При цьому джерело акцентує особливу увагу на те, що у 74 силовиків зафіксовані вогнепальні поранення.

«Правоохоронці в зоні конфлікту не мають бойових патронів. Відповідно, поранення могли заподіяти тільки самі протестувальники. Можна зробити висновок про те, що зброя у них є. Сьогодні вони застосовують її проти силовиків, а завтра можуть відкрити вогонь по мирних жителях, які просто виявляться не в той час і не в тому місці», - сказав співрозмовник з МВС.

За його словами, радикально налаштовані протестувальники свідомо йдуть на вбивство міліціонерів, ймовірно, вважаючи, що не понесуть за свої дії ніякої відповідальності. «Прикриваючись своїм статусом «активіста», вони стріляють у правоохоронців на Грушевського. А завтра вони прийдуть у супермаркет на Дарниці і застрелять охоронця, аргументувавши це тим, що той, наприклад, не підтримував ідеалів Майдану», - сказало джерело.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

108