У 2013 році аграрії поповнять зведений державний бюджет на 47 мільярдів гривень. Так, з 2010 року надходження зросли на 37%, і цей показник став одним з найбільших серед усіх галузей економіки. У зв'язку з цим міністерство аграрної політики і продовольства буде наполягати на посиленні бюджетної підтримки АПК і на ухваленні бюджету 2014 року Верховною Радою. Про це повідомив міністр Микола Присяжнюк.

«Торік аграрний сектор залишився бюджетоутворюючою галуззю вітчизняної економіки. Так, за підсумками 2013 року очікується 47 мільярдів гривень надходжень до зведеного бюджету від підприємств АПК. Варто зазначити, що наповнення дохідної частини бюджету підприємствами стабільно зростає щороку. Зокрема, з 2010 року цей показник збільшився на 37%. Це істотне зростання», - підкреслив міністр.

Присяжнюк зазначив, що аграрний сектор залишається в лідерах з наповнення бюджету серед галузей вітчизняної економіки. Одночасно бюджетна підтримка галузі залишається недостатньою.

«Кабмін вже передав проект Держбюджету на 2014 рік у Верховну Раду, і документ вже знаходиться на розгляді у комітетах парламенту. Нагадаю, що в ньому, порівняно з 2012 роком, планується збільшити фінансову підтримку тваринництва. Однак ми й надалі будемо наполягати на збільшенні бюджетної підтримки кооперації, розвитку фермерства, дрібно- і середнього сільгоспвиробництва», - підкреслив глава відомства.

За словами Присяжнюка, Мінагрополітики відстоюватиме посилення бюджетної підтримки аграрного виробництва та розвитку сільських територій при ухваленні бюджету 2014 Верховною Радою.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

128