Прем'єр-міністр України Микола Азаров упевнений, що уряд в поточному, 2014 році, зможе забезпечити стабільність цін, курсу валют і тарифів. Про це він заявив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Ми зможемо забезпечити стабільність в ціновому плані, валютному та тарифному», - заявив Азаров.

Він додав, що уряд після новорічних і різдвяних свят розпочав активну роботу - вчора вже відбулося перше в цьому році засідання, на якому обговорювалися підсумки минулого року і перспективи на 2014 рік.

«Настрій оптимістичний. Зовнішні ринки подають хороші сигнали, йде певне пожвавлення на зовнішніх ринках. Незважаючи на велику кількість святкових днів, непогано почала працювати наша промисловість. Ми вже зараз працюємо з російськими партнерами щодо посилення наших добросусідських планів. Словом, є всі підстави розраховувати на те, що 2014 рік буде роком динамічного розвитку економіки і, відповідно, зростання доходів наших людей», - заявив прем'єр.

За його словами, зараз дуже важливо швидко прийняти державний бюджет, і, відповідно, місцеві бюджети. Азаров зазначив, що вся бюджетна робота повинна бути завершена в січні, оскільки це дозволить в нормальному режимі фінансувати програми розвитку.

«Яким складеться січень - від цього багато залежить і те, яким буде рік. Тому дуже важливо зараз поменше звертати увагу на деструктивні дії, а більше займатися корисною творчою роботою. У цьому я бачу головне завдання уряду і всіх виконавчих органів на місцях», - підсумував глава уряду.

Нагадаємо, прем'єр-міністр раніше дав місяць на усунення перешкод для активізації економіки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

3413