Кабінет Міністрів України виділив 771 млн грн на оплату праці працівників бюджетної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська, коментуючи відповідне розпорядження КМУ, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Кабінет Міністрів України прийняв рішення додатково виділити 771 млн грн на заробітну плату працівників бюджетної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів», - сказала вона.

Міністр нагадала, що у жовтні на ці цілі було додатково спрямовано 2,1 млрд грн.

Королевська зазначила, що Мінсоцполітики підготувало пакет заходів щодо прискорення погашення боргів із заробітної плати до кінця поточного року. Він, зокрема, передбачає затвердження урядом окремого розпорядження щодо підвищення платіжної дисципліни на підприємствах усіх форм власності, посилення контролю за своєчасною виплатою заробітної плати, а також виявлення та усунення причин несвоєчасної виплати заробітної плати.

«Цей проект вже направлений на погодження до центральних органів виконавчої влади. Крім того, ми вже направили на розгляд уряду пропозиції щодо створення механізму забезпечення виплати заробітної плати працівникам збанкрутілих підприємств. Усі ці кроки повинні посилити соціальний захист громадян і забезпечити своєчасне отримання заробітної плати», - підкреслила міністр.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович заявив, що кожний випадок невиплати заробітної плати працюючими підприємствами повинен спричинити за собою відповідну реакцію правоохоронних і контролюючих органів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
399