Голкіпер національної збірної України з футболу Андрій П'ятов вважає, що краще поїхати на ЧС-2014 в Бразилію, ніж встановлювати рекорди з тривалості «сухих» хвилин у складі команди.

«Цю серію вдалося встановити за рахунок впевнених дій хлопців. Але, я думаю, що це не головне», - цитує слова П'ятова прес-служба ФФУ.

Він також додав, що коли воротар не пропускає, значить, у команди більше шансів на перемогу. «Для мене головне - результат команди. Краще поїхати в Бразилію, ніж встановлювати рекорди», - підсумував П'ятов.

Як відомо, Пятову вдалося побити рекордну серію Олександра Шовковського щодо тривалості «сухих» хвилин у складі національної команди.

Нагадаємо, що 15 листопада збірна України з рахунком 2:0 обіграла французів у Києві. Переможець пари поїде на Чемпіонат світу-2014 у Бразилію.