Футбольний клуб «Арсенал» (Київ) розпочинає процедуру банкрутства. Про це заявив генеральний директор клубу Віктор Головко.

«На превеликий жаль, сьогодні так і не знайшлися спонсори і меценати, для яких би був дорогим футбол. Незважаючи на всі заклики, «Арсенал» так і не дочекався ні від кого допомоги і підтримки у важкий період. Тому зі щирим болем у серці я змушений оголосити: футбольний клуб «Арсенал» (Київ) розпочинає процедуру банкрутства, команда знімається зі змагань», - сказав він.

Нагадаємо, 25 жовтня «Арсенал» не прибув на матч 14-го туру чемпіонату України проти сімферопольської «Таврії», унаслідок чого гра не відбулася.

Причиною неявки футболістів стали проблеми з фінансуванням, які почалися ще наприкінці 2012-го року, коли клуб перестав фінансувати його колишній власник Вадим Рабинович. У лютому 2013-го року футбольний клуб викупив народний депутат України Олександр Онищенко. 2 жовтня він вийшов з проекту, пояснивши свої дії тим, що колишній власник ФК Рабинович не передав йому повний пакет документів для володіння клубом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1705