Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства «Фармація», яке реалізує соціальний проект «Картка киянина».

Як повідомили ForUm'у в прес-службі наглядового відомства, до перевірки залучені представники органів влади, а також фахівці Державної служби лікарських засобів, Держфінінспекції України в м. Києві та столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За результатами перевірки контролери і правоохоронці нададуть свої висновки щодо дотримання вимог законодавства про закупівлю лікарських засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством «Фармація».

«Під час перевірки особлива увага буде приділятися аналізу цін, встановлених на лікарські засоби для пільгових категорій громадян, у тому числі утримувачів «Карток киянина», - зазначив прокурор Шевченківського району В'ячеслав Мармиш.

Як повідомляв ForUm, за час впровадження пілотного проекту «Картка киянина» в Києві вже видано близько 6 тисяч карт і перераховано близько 7 млн ​​грн на рахунки їхніх власників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

400