З початку року платникам податків відшкодовано 33,5 млрд грн ПДВ при сумі заявок 30,7 млрд грн, повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року отримана сума бюджетної компенсації зросла на 24,2%, платникам відшкодовано на 6,5 млрд гривень більше.

Як зазначають аналітики Міндоходів, стабільна тенденція до підвищення відшкодованих сум над заявками зберігається з минулого року. Так, зокрема, за весь 2012 р. платникам податків було повернуто 46 млрд грн при задекларованій сумі у розмірі 43,3 млрд гривень.

З нинішньої суми відшкодування понад 40% було повернуто в автоматичному режимі. Протягом січня-липня 2013 року 426 платників отримали 13,6 млрд грн ПДВ-автомата.
Разом з тим, як і раніше для багатьох платників механізм автоматичного відшкодування залишається недоступним через низький рівень заробітної плати.

Згідно з критеріями для ПДВ-автомата, середня зарплата повинна перевищувати мінімальний рівень не менш ніж у 2,5 рази. Тільки за результатами опрацювання декларацій за червень 2013 р. цим критерієм не відповідають майже 1,4 тис. платників.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

269
Туфли осень-зима Everest