Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгострокові рейтинги найбільшого українського банку ПриватБанку на рівні «B».

Як говориться у повідомленні агентства, рейтинг ПриватБанку залишається на рівні, який відповідає суверенному рейтингу України, і не може бути вище рівня кредитоспроможності країни. Прогноз рейтингу банку, згідно з методологією Fitch, знижено відповідно до «негативних» прогнозів суверенних рейтингів України.

Як наголошується у повідомленні Fitch, рівень довгострокового і короткострокового рейтингу ПриватБанку відображає упевнене зростання його активів, стабільну прибутковість банку за останній рік і відносно хорошу якість активів. Також Fitch зазначає, що достатня ліквідність банку забезпечується стійким зростанням депозитів, повідомляють «Версии».

Раніше, 12 липня 2013 року, Fitch Ratings слідом за суверенним погіршив прогнози рейтингів 6 українських банків: УкрСиббанку, Укрсоцбанку, ВТБ Банку, ПроКредит Банку, Правекс-банку і Креді Агріколь Банку, затвердивши їх на рівні «B».

Нагадаємо, 28 червня міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті «В» України і змінило прогноз за рейтингами зі «стабільного» до «негативного».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155