Уряд стимулюватиме експорт зерна нового врожаю. Про це сьогодні в ході робочої поїздки в Харківську область повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Держава допомагає розвантажити внутрішній ринок зерна за допомогою Аграрного фонду і ДПЗКУ. Проте одним із головних методів стабілізації ціни на внутрішньому ринку залишається експортна політика. Так, щоб розвантажити надлишки зерна до початку 2013-2014 маркетингового року, держава стимулювала його експорт. Продаж зернових за кордон був збільшений як мінімум на 1 млн тонн», - підкреслив Присяжнюк.

Також міністр зазначив, що перед початком жнив уряд зробив максимум для того, щоб відкрити вітчизняному зерну шлях на світові ринки.

«За 12 днів нового маркетингового року Україна вже поставила за кордон майже 300 тисяч тонн зерна нового врожаю. У цілому в цьому році експорт зерна повинен стати найбільшим за всю історію незалежності. Прогнозується, що Україна експортує близько 24-26 мільйонів тонн зерна нового врожаю», - додав глава відомства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

141