Президент Американської торговельної палати в Україні Хорхе Зукоскі висловив схвалення законопроекту про внутрішню торгівлю і подякував міністру економічного розвитку і торгівлі України Ігорю Прасолову за надану можливість взяти участь у роботі над документом. Про це йшлося на зустрічі Зукоскі з Прасоловим.

«Я думаю, що нам вдалося досягти хорошого балансу для регулювання питань внутрішньої торгівлі. Ми задоволені тим рівнем конструктивного діалогу, який у нас склався. У цілому ми задоволені цим законопроектом», - сказав Зукоскі.

Єдине питання, яке досі обговорюється, - продаж алкоголю та тютюнових виробів в окремих приміщеннях з касовими апаратами.

Міністр акцентував увагу, що ця вимога необхідна виключно для збереження здоров'я нації, втім, погодився з американським гостем, що потрібно знайти баланс між інтересами держави та підприємців.

«Ця вимога пов'язана виключно з підростаючим поколінням. Нехай ці товари реалізуються окремо, не так на очах у дітей та підлітків», - зазначив Прасолов.

Нагадаємо, проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання внутрішньої торгівлі» підготовлений Мінекономрозвитку спільно з представниками Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, торговельних мереж, громадських організацій.

Мета документа - врегулювання проблемних питань, що виникають при проведенні торговельної та торговельно-виробничої діяльності.

На сьогоднішній день законопроект розміщений на сайті Міністерства і направлений на узгодження центральним органам виконавчої влади та громадським організаціям.

Розробники за допомогою цього законопроекту прагнуть упорядкувати внутрішню торгівлю, сприяти розвитку малого і середнього підприємництва, ліквідувати «стихійну» торгівлю, створити умови для розвитку конкурентного середовища та захисту прав споживачів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125
Туфли мужские летние 2017