Прокуратура Подільського району Києва відкрила кримінальне провадження щодо одного із керівників КП «Житній ринок», який незаконно перевів на рахунки фіктивної приватної фірми 640 тис. грн бюджетних коштів, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Прокурорською перевіркою встановлено, що комунальне підприємство у 2012 році уклало з комерційною структурою договір на постачання шкіряного напівфабрикату вартістю близько 640 тис. грн. Надалі, незважаючи на невиконання приватною фірмою своїх зобов'язань з поставки товару, чиновник КП перевів на її рахунки зазначену в договорі суму, виділену на це із бюджету.

Крім того, перевірка показала, що компанія-постачальник взагалі не володіла виробничими ресурсами для виконання замовлення, і, за інформацією Державної податкової служби, свою діяльність здійснювала лише на папері.

Відомості про вчинення керівництвом КП «Житній ринок» кримінального злочину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.5 ст.191 КК України - розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем. Розслідування кримінального провадження доручено слідчим органів міліції. Процесуальне керівництво досудовим слідством здійснює прокуратура Подільського району Києва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

370