Кінцева станція підземки на Теремках таки запрацює до Дня Незалежності. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, в цьому голова КМДА Олександр Попов переконався сьогодні особисто, проінспектувавши хід будівництва станції та поспілкувавшись зі співробітниками «Київметробуду», які задіяні в будівництві.

«Ми постараємося відкрити нову станцію метрополітену Теремки до Дня Незалежності. Це непросто з різних причин і, перш за все, через перебої з фінансуванням. Але зараз термін введення станції в експлуатацію ми не переносимо. Є розуміння з урядом, на рівні прем'єр-міністра розглядається питання щодо остаточного фінансування будівництва найближчим часом. За таких умов ми встигнемо до запланованого терміну відкриття. У професіоналізмі метробудівців не сумніваюся. Те, що я побачив сьогодні, додає оптимізму, станція вже зараз практично готова», - сказав Попов.

Зараз на станції ведуться оздоблювальні роботи: на стінах укладають мозаїку, підлогу завершують встеляти мармуром. З підземки буде чотири виходи, тут також запроектовані ліфти і пандуси для людей з особливими потребами. Посередині платформи вже почали встановлювати освітлювальні й вказівні опори, тут також розмістять кругові лавки і торшерні люстри.

Нагадаємо, раніше генеральний директор ПАТ «Київметробуд» Володимир Петренко заявив, що нова станція Куренівсько-Червоноармійської лінії столичного метрополітену «Теремки» не буде здана до 24 серпня, Дня Незалежності, як планувалося раніше, якщо не буде вирішене питання з фінансуванням.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206