У Києві презентували логотип U16 Чемпіонату Європи з баскетболу-2015 серед чоловіків, який пройде у столиці України з 8 по 18 серпня, передає кореспондент ForUm’y.

За словами присутнього на презентації віце-прем'єр-міністра Олександра Вілкула, логотип символізує прагнення спортсменів самовіддано боротися і перемагати у цьому складному змаганні. Він увібрав у себе елементи української культури».

На переконання чиновника, проведення в Україні Чемпіонату Європи з баскетболу-2015 серед чоловіків стане новою точкою звіту в історії вітчизняного спорту і однією із найважливіших в історії «Євробаскету».

У свою чергу, як зазначив директор турніру «Євробаскет-2015» Маркіян Лубківський, розробкою логотипу займалося португальське агентство Brendia Central, «оскільки ми вже мали успішний досвід роботи з цією компанією при розробці логотипу UEFA Euro-2012. В основі створення цього логотипу - елементи української писанки.

У юнацькому турнірі змагатимуться 16 кращих баскетбольних команд Європи. Буде проведено 72 гри на двох майданчиках київського Палацу спорту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

274