У Миколаєві директор школи №44 Валентина Плюхіна стала фігурантом кримінального провадження через нанесення легких тілесних ушкоджень п'ятикласниці. Про це повідомив начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Корабельного райвідділу міліції Сергій Мардасов.

«За фактом інциденту, що стався в 44-й школі між учителем і ученицею, розпочато перевірку. Факт зареєстрований в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за умисне нанесення дитині легких тілесних ушкоджень», - сказав Мардасов.

До міліції звернулася мати 11-річної школярки із заявою про те, що директор школи, вона ж викладач української мови, завдала її доньці побої книгою по обличчю. Інцидент стався на уроці. Педагог нібито навмисне кинула в ученицю книгою. Через це на обличчі дівчинки з'явився синець і подряпини.

А директриса каже, що все сталося випадково. Дівчинка нібито заважала проводити урок, тому вона підійшла до неї і спробувала змусити читати книгу, а та випала з рук і легенько подряпала обличчя дитини. За інформацією начальника міського управління освіти Ганни Деркач, ситуація стала предметом службового розслідування. Директору винесено догану і попередження. Вона вже вибачилася перед ученицею і батьками. Однак останні вимагають звільнити педагога з роботи. Міліція продовжує перевірку.

Про те, хто винен у конфлікті, що виник, і як захистити своїх дітей від насильства в школі, ForUm запитав у народних депутатів і експертів:

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

3392