Ситуація на дорогах Києва стабільна. Про це віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул заявив на брифінгу, передає кореспондент ForUm`у.

«Сьогодні о 6:00 я провів об'їзд автодоріг міста, була друга черга їх посипання проти обмерзання. Ситуація стабільна. Ближче до обіду очікується перехід снігу в дощ і актуальним стане питання боротьби з підтопленням», - сказав чиновник.

За його словами, для успішної ліквідації наслідків стихійних лих потрібно повертатися до досвіду СРСР.

«Багато хорошого можна взяти у радянської системи цивільної оборони, - зазначив віце-прем'єр. - Так, потрібно реанімувати радянську систему цивільного оповіщення, а також створити постійно діючі склади спецзасобів для боротьби зі стихією, що допоможе ефективніше організувати роботу з волонтерами».

Він наголосив на необхідності поповнення парку спеціальної техніки - не тільки важкої, але і мобільної, яка відповідала б рівню сучасних загроз.

У той же час віце-прем'єр виключив можливості виникнення локальних проблем. За його словами, для ліквідації їх наслідків вже розставлені техніка і напоготові фахівці з дренажними насосами. Також розроблені плани усунення аварій.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві на базі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створено штаб, який займатиметься попередженням повені та ліквідацією його наслідків.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

315
Классические туфли мужские