Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що за три місяці свої заощадження отримала майже половина клієнтів банку «Таврика».

«За цей час вже отримали гроші більше 22 тисяч вкладників із тієї кількості, яка нараховується у самому банку. В сумі це складає 945,8 млн грн. Вкладники, вклади яких вже закінчилися під час дії тимчасової адміністрації або мають карткові рахунки, всі отримають свої кошти», - повідомила у коментарі телеканалу «Перший Національний» Олена Шарова, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб звернули увагу, що за три місяці свої заощадження отримала майже половина клієнтів банку - ті, термін дії договорів яких закінчився до 31 січня, і ті, хто мав у «Тавриці» поточні рахунки, пишуть «Економічні вісті».

В АТ «Імексбанк», що є банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у виплаті грошей вкладникам «Таврики», також відзначили стабільність виплат.

«Ми працюємо без обіду. У нас подовжено робочий день. У вихідні дні працюємо по суботах. Більше 30% вкладників «Таврики» залишили депозити у нас», - сказала заступник директора Київської філії банку Лариса Юр'єва.

Нагадаємо, що 20 грудня 2012 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію у банку «Таврика», це дозволило Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, починаючи з моменту введення тимчасової адміністрації в банку «Таврика», почати відшкодування коштів за вкладами вкладників за договорами, термін яких закінчився, і за договорами банківського рахунку вкладників і відсотків по них, в обсягах, нарахованих на день прийняття рішення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

162