На сьогодні саме галузь птахівництва демонструє найбільшу динаміку зростання серед інших галузей тваринництва. Так, в цьому році прогнозується наростити поголів'я птиці до 228,8 мільйона, що на 7% більше, ніж у минулому році. Зокрема, найбільше зростання очікується на сільгосппідприємствах - на 9%, позитивна тенденція буде закріплена і в господарствах населення, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Високі темпи зростання показників у вітчизняному птахівництві дозволяють прогнозувати збільшення поголів'я птиці до 228,8 мільйона в 2013 році. Таким чином, в цьому році планується наростити поголів'я птиці у всіх категоріях господарств майже на 15 мільйонів, або на 7% в порівнянні з показниками за 2012 рік.

«Хочу нагадати, що завдяки ефективній співпраці держави та вітчизняних аграріїв за останні кілька років промислове птахівництво вдалося відродити і досягти в цьому напрямку значних успіхів. Зокрема, згідно з прогнозами, цього року на 128,2 мільйона голів зросте поголів'я птиці у сільгосппідприємствах, тобто на 9%. Однак разом з цим нам також вдалося закріпити тенденцію зростання в господарствах населення», - зазначив Присяжнюк.

Так, прогнозується, що до кінця поточного року поголів'я птиці в господарствах населення зросте на 4,6% - до 100,5 мільйона голів.

Таким чином, завдяки реалізації потенціалу вітчизняного птахівництва та подальшого нарощування його показників буде не тільки забезпечена потреба внутрішнього споживчого ринку, а й сформовано значний експортний потенціал.

Варто нагадати, що Україна постійно працює над розширенням ринків збуту продукції вітчизняного птахівництва. Зокрема, згідно з рішенням генерального директорату САНКО, Україна внесена у список країн, які можуть імпортувати продукцію птахівництва до країн Європейського Союзу. Поставки планується розпочати найближчим часом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190
Классические туфли мужские