У поточному році комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» планує встановити в столиці 150 паркоматів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на першого заступника директора комунального підприємства «Київтранспарксерівс» Дениса Салобаєнка.

За його словами, сьогодні у Києві функціонує 87 паркоматів, 30 з яких з'явилися на початку 2013 року.

Він нагадав, що проектом «Програми розвитку єдиного паркувального простору у Києві до 2015 року» передбачено збільшення забезпеченості населення місцями паркування та зберігання автотранспорту на 21 тис. 657 машиномісць. Серед них: 3857 машиномісць у паркінгах, 4300 - денні парковки, 10 тис. - нічні (цілодобові), 2 тис. - екопарковки і 1,5 тис. машиномісць - перехоплюючі майданчики.

Крім того, відповідною програмою передбачені заходи з облаштування паркоматами 160 паркувальних майданчиків, а також підвищення швидкості руху транспорту на вулично-дорожній мережі і поліпшення екологічної обстановки в столиці.

Зараз програма знаходиться на узгодженні в Департаменті транспортної інфраструктури і в комісіях Київради. До виконання заходів, прописаних у документі, будуть залучати інвесторів.

Також, за словами Салобаєнка, біля станції метро «Іподром» на просп. Академіка Глушкова, 5, за власний рахунок профільного підприємства облаштовується перехоплюючий паркувальний майданчик.

«Паркувальний майданчик буде оснащений автоматичним в'їзним і виїзним терміналом, сучасною системою охорони, освітленням, системою відеоспостереження. Крім того, буде введено спеціальний тариф, який дозволить автовласникам залишати транспортні засоби на тривалий час», - зазначив Салобаєнко.

Він додав, що комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» постійно збільшує надходження збору за місця паркування транспортних засобів у бюджет міста. Якщо у 2011 році ця сума становила 18 тис. 430 грн, то у 2012 році вона збільшена в 1,6 рази і становить 29 тис. 575 грн

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130