У Київському інституті музики ім. Р. М. Глієра в середу 26 листопада виникла пожежа, в результаті якої навчальний заклад знеструмлено. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій р. в Київ.

«26 листопада о 11:01 у Головне управління ДержНС України в м. Київ за екстреним номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в одному з вищих навчальних закладів по вул. Толстого, 31 (Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра. - Ред.)», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, з приміщення інституту було евакуйовано 100 осіб - студентів і викладачів.«Пожежники, скориставшись засобами індивідуального захисту органів дихання та зору, зайшли в будівлю і провели розвідку. Виявилося, що горить ізоляція електропроводів в щитовій на 1-му поверсі будівлі», - розповіли в прес-службі.

Так, рятувальники о 11:17, за допомогою 9 порошкових вогнегасників одного пожежного рукава від автоцистерни загасили дроти, які заіскрилися.

Згідно з повідомленням, в результаті події ніхто не постраждав, однак інститут тимчасово залишився без електропостачання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1479 грн.