Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін у Державний бюджет на 2014 рік, який дозволить профінансувати витрати на протезування тяжкопоранених учасників антитерористичної операції на сході України, повідомили ForUm'у в прес-службі Глави держави.

Згідно із Законом № 1705-VII «Про внесення змін у додаток №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», зокрема, введена нова бюджетна програма «Забезпечення протезуванням та ортезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок» в обсязі 7 млн грн.

Крім цього, у відповідності із Законом, на 2,2 млн грн збільшено видатки на фінансування у 2014 році новоствореної Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Як раніше повідомляв ForUm, 20 жовтня Верховна Рада України підтримала рішення про виділення 7 млн грн на протезування для учасників АТО за кордоном.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2526 грн.