Президент України Петро Порошенко на нараді з керівниками силових відомств доручив забезпечити правопорядок під час виборів 26 жовтня, а також реалізацію виборчого права учасниками АТО. Про це ForUm'у повідомили в прес-службі Глави держави.

«Ефективна співпраця силових міністерств і відомств повинна забезпечити вільне волевиявлення громадян по всій країні», - зазначив Порошенко.

Президент закликав приділити особливу увагу безпеці громадян під час виборів у Донецькій та Луганській областях.

Він повідомив, що сьогодні голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Кіхтенко доповів йому, що «існує чітка взаємодія між МВС, Міноборони, щоб там, де не виключені провокації розвідувальних груп НЗФ, було захищено конституційне право громадян обирати собі владу».

Окремо Президент відзначив необхідність забезпечення юридичного захисту українських військових у зоні проведення АТО. «Я не можу стримати обурення поведінкою окремих народних депутатів і фракцій, в тому числі і тих, хто належить до демократичного табору, які цинічно зірвали право українських воїнів обирати владу, обирати парламент», - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада України не змогла внести до порядку денного законопроекти, які стосуються внесення змін у виборче законодавство, зокрема в законопроект про забезпечення здійснення виборчого права для учасників АТО на позачергових виборах народних депутатів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом