Перейменування «міліції» в «поліцію» дозволить відмити гроші на супутніх заходах, адже тоді в Україні доведеться масово поміняти форму міліціонерам, погони, вивіски на будівлях. Таку думку висловив «Взгляду» Ярослав Дунаєв.

Також викликає подив у експерта і той факт, що сама реформа проходить кулуарно - міністр не побажав влаштувати громадські слухання, організувати диспут, залучити до реформування фахівців. Реформу розробляла група правозахисника Євгена Захарова - земляка Авакова.

«Як правозахисник Захаров спеціалізувався на боротьбі з міліцейським режимом, захищав жертв міліцейського свавілля. Сьогодні він розробив реформу для цього самого міліцейського режиму. Це абсурдно. Таке враження, що Чикатило влаштували вихователем в дитячий садок», - дивується Дунаєв.

Але головна проблема реформи МВС, на його думку, полягає у державному підході.

«Перед законом повинні бути рівні всі - депутати, їхні діти, герої революції або АТО, звичайні громадяни. А людина, яка вдягає погони і йде під кулі, повинна знати, що в разі чого держава не залишить у злиднях її дружину і дітей. Тільки після забезпечення цих двох умов можна говорити про якісь реформи», - резюмує Дунаєв.

Нагадаємо, реформа, пропонована Аваковим, передбачає перейменувати міліцію в поліцію, підпорядкувати Держприкордонслужбу Міністерству внутрішніх справ, а ДАІ позбавити функції реєстрації авто і видачі прав. У містах хочуть створити муніципальну поліцію, крім того, ліквідувати спецпідрозділи МВС, замінивши їх єдиним спецпідрозділом зразок американського SWАТ'у.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

50
Классические туфли мужские