У наступному парламенті будуть рекламувати фінансові піраміди. Таку думку висловив Forum'у президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, коментуючи той факт, що Костянтин Кондаков повідомив про свій відхід з MMCIS і визнав проблеми компанії.

«Це ще раз гласить, хто у нас майбутні депутати. Кондаков дійсно заробив на цій піраміді гроші, і просто купив собі місце в списку. Все дуже просто, показує, що для того, щоб стати народним депутатом, потрібно заробити гроші, і не має значення, як», - заявив він.

Охріменко підкреслив, що звичайні люди ризикують і далі бути жертвами пірамід. «Люди дуже довірливі. І бажання розбагатіти моментально було, є і буде. Це дозволяє існувати кондаковим постійно», - пояснив експерт.

Економіст вважає, що сьогодні перестали боротися з пірамідами, оскільки це вигідно. «Тепер у нас піраміди навпаки будуть прославлятися. Адже один з організаторів стане депутатом. Думаю, він покаже у ВР, наскільки важливо допомагати пірамідам, спонсорувати їх і не ображати», - попередив економіст.

Компанія «FOREX MMCIS group» - є провідним брокером на території СНД і почала свою брокерську діяльність у 2007 році.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
21