У ПАТ «Київенерго» очікують, що постачання газу на ТЕЦ-6 відновляться сьогодні, 8 жовтня, о 14:00. Про це заявила фінансовий директор «Київенерго» Тетяна Грязнова, передає кореспондент ForUm`у.

Вона зазначила, що сьогодні завершилися переговори між «Київенерго», «Нафтогазом» і Київською міською державною адміністрацією щодо сплати боргів по газу.

«Після цієї зустрічі ми очікуємо, що постачання газу на ТЕЦ-6 буде відновлено сьогодні о 14:00. На це є великі надії», - сказала вона.

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв пообіцяв, що в разі, якщо сьогодні відновлять постачання газу на ТЕЦ-6 , жителі Троєщини будуть підключені до гарячого водопостачання протягом двох днів.

Крім того, директор, київських теплових мереж «Київенерго» Євген Глушак поінформував, що на сьогодні у зв'язку з відсутністю газу на ТЕЦ-6 без гарячої води залишаються 650 будинків Троєщини.

Нагадаємо, в Києві кількість будинків без гарячої води станом на 6.00 7 жовтня збільшилася до 2240, що становило 14,34% від загальної кількості споживачів, яким надає послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання ПАТ «Київенерго».

Дарина Шварцман, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149
Туфли осень-зима Everest