За період проведення антитерористичної операції органами внутрішніх справ зареєстровано понад тисячу повідомлень про виявлення невпізнаних тіл, понад 200 з яких вже вдалося ідентифікувати, повідомив перший заступник начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України Олександр Вакуленко, передає прес-служба міністерства.

«Зараз вже вдалося встановити особи понад 200 невпізнаних тіл, інші залишаються непізнаними», - зазначив Вакуленко.

За його словами, ідентифікація тіл загиблих буде проведена в кілька етапів. Перший - встановлення генетичних ознак загиблого, можливе шляхом проведення молекулярно-генетичної експертизи. Зазначені експертизи будуть проведені в НДЕКЦ при ГУМВС України в Запорізькій області.

Другий етап - встановлення генетичних ознак родичів зниклих осіб. Для цього в кожному обласному управлінні міліції створено спеціальні робочі групи, які будуть займатися прийомом заяв про зникнення безвісти, викрадення або взяття в полон громадян, негайним відкриттям кримінальних проваджень, відбором у родичів (тільки батьків чи дітей) зниклих осіб біологічних зразків та призначенням відповідних експертиз.

При цьому відбір зразків і проведення молекулярно-генетичної експертизи за постановою слідчого для громадянина буде повністю безкоштовним і буде здійснюватися за рахунок держави.

Як раніше повідомляв ForUm, ДНК-експертизи тіл загиблих учасників АТО будуть здійснювати лабораторії Міністерства внутрішніх справ, що полегшить процес їх впізнання родичами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские