На 67-му році життя помер ректор Тернопільського державного медичного університету ім. Івана Горбачевського, депутат Тернопільської обласної ради Леонід Ковальчук, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Голова ОДА Олег Сиротюк висловив щирі співчуття рідним та близьким покійного.

«Це непоправна втрата для рідних і близьких, для всього університетського співтовариства, для Тернопільщини та України. Світла пам'ять про нього залишиться в серцях тих, хто його знав і щиро поважав. Нехай земля буде йому пухом», - йдеться у співчутті глави облдержадміністрації.

Ковальчук Леонід Якимович (народився 15 березня 1947 року в с. Тернавка Ізяславського району, нині Хмельницька область) - український вчений у галузі хірургії, педагог, громадський діяч. Доктор медичних наук (1988), професор (1991). Член-кореспондент АМНУ (2003). Заслужений діяч науки та техніки України (1996).

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою ВР України (2003), занесений до «Золотої книги еліти України» (2000). З 2009-го - голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров'я, сім'ї, материнства і дитинства.

Власник 25 патентів на винаходи. Очолював Асоціацію хірургів Тернопілля (з 1998-го).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

292