Текст концепції реформування МВС, який розглядався на експертній раді, дописувався в останні години, без будь-якого обговорення з громадськістю. Про це заявила адвокат Тетяна Монтян, пише газета «Взгляд».

Саму ж реформу МВС Монтян вважає декларативною, оскільки написання законопроектів під цю концепцію заплановано тільки на 2015-2016 роки.

«Реформа - це готові законопроекти, які можна прочитати, оцінити, подивитися порівняльні таблиці, дізнатися, що було і як буде. Тут - ніякої законотворчої роботи: вони взяли те, що було напрацьовано раніше, зліпили докупи, причому безпосередньо перед розглядом на колегії, і тепер видають за якусь мега-реформу», - обурюється Монтян.

Нагадаємо, що реформою Авакова передбачається перейменувати міліцію на поліцію, підпорядкувати Держприкордонслужбу МВС, а ДАІ позбавити функції реєстрації авто і видачі прав. У містах хочуть створити муніципальну поліцію, крім того, ліквідувати спецпідрозділи МВС, замінивши їх єдиним спецпідрозділом на зразок американського SWАТ.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

57