Київська міська державна адміністрація планує залучити 55 млн грн для створення торговельної мережі з двохсот міні-магазинів з продажу хліба та хлібобулочних виробів, які мають найбільший попит у столиці.

Згідно з повідомленням Київського інвестиційного агентства, для залучення зазначених коштів КМДА проводить конкурс, на який виставлено чотири лоти, кожний з яких дає можливість інвестору встановити 50 об'єктів роздрібної торгівлі. Орієнтовна ціна лота становить 13,75 млн грн.

За умовами конкурсу, у таких міні-магазинах буде реалізовуватися 70% хлібобулочних виробів і 30% іншої продовольчої продукції, крім алкогольних напоїв та пива, передає «УНІАН».

«Економічний ефект інвестор (виробник хліба і хлібобулочних виробів) одержуватиме від отриманої можливості реалізовувати товари без посередників. Перспектива торгувати іншою продовольчою продукцією також забезпечить окупність проекту», - сказано в повідомленні.

Ціни на хліб у мережі з продажу соціального хліба будуть встановлені на рівні цін 15 серпня 2014 року, тобто до останнього подорожчання цієї продукції. Роздрібна ціна житнього хліба (тип «Український») має становити 5,3 грн, пшеничного 1-го сорту (тип «Пшеничний») - 4,1 грн, батона нарізного (тип «Київський») - 4,2 грн.

Як раніше повідомляв ForUm, у Києві та Київській області з 18 серпня подорожчав хліб так званих «соціальних» сортів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140