Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно двох мешканців Кіровограда, які брали участь у діяльності незаконної терористичної організації в зоні проведення АТО.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, зазначені особи за отримання грошової винагороди вступили у батальйон «Кельміус» - осередок терористичної організації ДНР, склали присягу і впродовж півмісяця виконували накази організації.

«Злочинці брали безпосередню участь у діяльності батальйону, в тому числі й у військових діях проти бійців АТО», - підкреслили в прокуратурі.

Після двох тижнів перебування в лавах НЗФ кіровоградці, кинувши зброю, добровільно залишили батальйон і повернулися за місцем проживання, де й були затримані співробітниками Управління Служби безпеки України.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 258-3 КК України, санкціями яких передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років.

Наразі у кримінальному провадженні, хід якого керівництвом прокуратури області взято на контроль, вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Туфли осень-зима Everest